SiTBB - System informacji turystycznej Bielska-Białej i powiatu bielskiego
 
Wybierz gminę:


O Nas
Kozy ...na facebooku!

Nawigacja: Główna > Polecane Koziańskie Wiadomości i Facebook Dodano: 2012-05-17 16:01:56 Koziańskie Wiadomości i Facebook

Wejdź na Facebooka poszukaj profil Koziańskie Wiadomości i kliknij „lubię to", a będziesz informowany na bieżąco o tym, co dzieje się w Kozach ... i ... poleć nas swoim znajomym!

 

 

Wszyscy, którzy posiadają swoje konto na tym portalu społecznościowym mogą śledzić na bieżąco  informacje o ważnych wydarzeniach w Kozach lub przeczytać wszystkie wydania lokalnego biuletynu  „Koziańskie Wiadomości" jeśli nas ... „polubią".

Portal ma stanowić rodzaj  "słupa ogłoszeniowego" z automatycznym przesyłem informacji  o miejscach gdzie pojawiają się sygnały  aktywności z życia w Kozach (głównie kulturalnego, ale nie tylko) bezpośrednio do odbiorcy. Szersze informacje są na stronach: Gminy Kozy, Domu Kultury, szkół, biblioteki, TMHiZK, ZPiT Kozianie, parafii, LKS, harcerzy, OSP, CSW.Nasz portal ma pomóc dotrzeć do tych informacji.

Tu będą  krótkie "zajawki" wydarzeń nadchodzących i minionych, aby w gąszczu rosnącej liczby stron z informacjami nie przegapić czegoś co nas dotyczy, bądź interesuje.

"Wiadomości Koziańskie" pojawiły się na portalu społecznościowym Facebook 30 kwietnia 2012 roku.

Na ile strona się sprawdzi i będzie potrzebna zależy tylko od  internautów ... z Kóz ... i nie tylko ...