SiTBB - System informacji turystycznej Bielska-Białej i powiatu bielskiego
 
Wybierz gminę:
pn
wt
śr
cz
pt
so
nd
 
 
 
 
 
 
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 

Rozrywka Imprezy sportowe

Wszystkie gminy
Kalendarz imprez sportowych na Październik 2017

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWO-REKREACYJNYCH
październik 2017 r.
(stan na 2.10.2017 r.)


2.10.2017 r. (poniedziałek)

Amatorska Liga Siatkówki
Hala sportowa, ul. Widok 12,
od godz. 19.00  do godz. 22.00

4.10.2017 r. (środa)

PlusLiga w piłce siatkowej mężczyzn: BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26,
godz. 18.30

5.10.2017 r. (czwartek)

Zawody z cyklu „Lekkoatletyczne czwartki”
Stadion lekkoatletyczny, ul. Jaworzańska 120,
godz. 15.00 - odprawa techniczna, godz. 15.30 - rozpoczęcie zawodów

6-7.10.2017 r. (piątek-sobota)

Ogólnopolski Turniej Bowlingu „Beskidy 2017”
Kręgielnia w Centrum Handlowym „SFERA”, ul. Mostowa 5,
piątek: godz. 9.00
sobota: godz. 9.00

6.10.2017 r. (piątek)

Bielsko-Bialska Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b,
od godz. 17.00 do godz. 22.00

Ekstraklasa Futsalu: Rekord Bielsko-Biała – Pogoń ‘04 Szczecin
Hala sportowa, ul. Startowa 13,
godz. 19.30

7-8.10.2017 r. (sobota-niedziela)

VI  Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej w Gimnastyce Artystycznej
          Hala sportowa, ul. Startowa 13,
    sobota: godz. 10.00 - start
   godz. 14.00 - oficjalne otwarcie zawodów oraz dekoracja zawodniczek     kat. od I do VI
                   godz. 17.00 – dekoracja zawodniczek kat. od VII do IX
     niedziela: godz. 9.30 - start
godz. 13.30 – zakończenie turnieju oraz dekoracja zawodniczek               kat. od X do XII

Bielska Liga Koszykówki
Hala sportowa, ul. Bratków 16,
sobota: od godz. 9.15 do godz. 21.00
niedziela: od godz. 9.15 do godz. 21.00

7.10.2017 r. (sobota)

Międzynarodowy Turniej Oldbojów w piłce nożnej
Boisko piłkarskie, ul. Jaworzańska 120,
godz. 11.00

Centralna Liga Juniorów grupa zachodnia: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia
Boisko piłkarskie, Dankowice, ul. Sportowa 1,
godz. 11.00

III Liga piłki nożnej: Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice Śląskie
Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,
godz. 13.00

III Liga piłki nożnej: BKS Stal Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21,
godz. 15.00

II Liga piłki siatkowej mężczyzn: BBTS II Bielsko-Biała –  AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26,
godz. 15.30  

Klasa A w piłce nożnej: Rekord II  Bielsko-Biała – LKS Przełom Kaniów
Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,
godz. 16.00


8.10.2017 r. (niedziela)

Klasa A w piłce nożnej: LKS Zapora Wapienica – Sokół Hecznarowice
Boisko piłkarskie, ul. Jaworzańska 120,
godz. 13.00

9.10.2017 r. (poniedziałek)

Amatorska Liga Siatkówki
Hala sportowa, ul. Widok 12,
od godz. 19.00  do godz. 22.00

11.10.2017 r. (środa)

Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym
Hala sportowa, ul. Bratków 16,
godz. 10.00

III Liga piłki nożnej: BKS Stal Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice Śląskie
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21,
godz. 15.00
PlusLiga w piłce siatkowej mężczyzn: BBTS Bielsko-Biała – Cuprum Lubin
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26,
godz. 18.00

12-13.10.2017 r. (czwartek-piątek)

Bielsko-Bialska Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b,
czwartek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
piątek: od godz. 17.00 do godz. 22.00

13-15.10.2017 r. (piątek-niedziela)

XI Międzynarodowe Grand Prix Bielska-Białej w karate WKF – Polish Open
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26,
piątek: godz. 15.00 – rozpoczęcie zawodów – Konkurencje Kata Indywidualne             i Drużynowe
sobota: godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów – Konkurencje Kumite Indywidualne     godz. 16.00 – uroczyste otwarcie zawodów
niedziela: godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów – Konkurencje Kata i Kumite              Indywidualne i Drużynowe

14-15.10.2017 r. (sobota-niedziela)

Bielska Liga Koszykówki
Hala sportowa, ul. Bratków 16,
sobota: od godz. 9.15 do godz. 21.00
niedziela: od godz. 20.20 do godz. 22.00

14.10.2017 r. (sobota)

IV Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Odra Centrum Wodzisław Śl.
Stadion piłkarski, Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 145,
godz. 15.00

II Liga piłki siatkowej mężczyzn: BBTS II Bielsko-Biała –  SK Górnik Radlin
Hala sportowa, ul. Widok 12,
godz. 17.00  
* Termin może ulec zmianie

I Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21,
godz. 18.00

15.10.2017 r. (niedziela)

Bielsko-Bialska Amatorska Liga Tenisa Stołowego                                                                 
Hala sportowa, ul. Bratków 16,
godz. 8.00

II Liga Koszykówki: DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – Cracovia 1906  Szkoła Gortata Kraków
    Hala sportowa, ul. Bratków 16,
godz. 18.00
16.10.2017 r. (poniedziałek)

Liga Siatkówki  Kobiet: BKS Profi Credit Bielsko-Biała  – Grot Budowlani Łódź
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26,
godz. 18.00

Amatorska Liga Siatkówki
Hala sportowa, ul. Widok 12,
od godz. 19.00  do godz. 22.00

17.10.2017 r. (wtorek)

Rejonowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym
Hala sportowa, ul. Bratków 16,
godz. 10.00
18.10.2017 r. (środa)

III Liga piłki nożnej: Rekord Bielsko-Biała – Lechia Dzierżoniów         
Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,
godz. 15.00
* Termin może ulec zmianie

19-20.10.2017 r. (czwartek-piątek)

Bielsko-Bialska Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b,
czwartek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
piątek: od godz. 17.00 do godz. 22.00

19.10.2017 r. (czwartek)

Biegi na orientację – Bielsko-Biała nocą
Tereny rekreacyjne „Błonia”, Cygański Las,
godz. 19.00
20.10.2017 r. (piątek)

Liga Siatkówki  Kobiet: BKS Profi Credit Bielsko-Biała  – KSZO Ostrowiec
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26,
godz. 18.00
* Termin może ulec zmianie

21.10.2017 r. (sobota)

III Liga piłki nożnej: Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry
Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,
godz. 15.00
* Termin może ulec zmianie

III Liga piłki nożnej: BKS Stal Bielsko-Biała –Zagłębie II Lubin
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21,
godz. 15.00



II Liga piłki nożnej kobiet: BTS Rekord - AZS PWSZ II Wałbrzych
Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,
godz. 16.00
* Termin może ulec zmianie

Klasa A w piłce nożnej: Rekord II  Bielsko-Biała – KS  Bestwinka
Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,
godz. 16.00

Klasa A w piłce nożnej: LKS Zapora Wapienica – LKS Przełom Kaniów
Boisko piłkarskie, ul. Jaworzańska 120,
godz. 16.00

II Liga Koszykówki: DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
    Hala sportowa, ul. Bratków 16,
godz. 18.00

22.10.2017 r. (niedziela)

Bielska Liga Koszykówki
Hala sportowa, ul. Bratków 16,
od godz. 9.00 do godz. 21.30

Centralna Liga Juniorów grupa zachodnia: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21,
godz. 14.00

Ekstraklasa Futsalu: Rekord Bielsko-Biała –Red Dragons Pniewy
Hala sportowa, ul. Startowa 13,
godz. 18.00
  * Termin może ulec zmianie

23.10.2017 r. (poniedziałek)

Amatorska Liga Siatkówki
Hala sportowa, ul. Widok 12,
od godz. 19.00  do godz. 22.00

26-27.10.2017 r. (czwartek-piątek)

Bielsko-Bialska Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b,
czwartek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
piątek: od godz. 17.00 do godz. 22.00

28.10.2017 r. (sobota)
III Grand Prix Bielska-Białej w Tenisie Stołowym  kat. dzieci i młodzież
Hala sportowa, ul. Bratków 16,
godz. 9.00

VI Zawody pływackie o Ciupagę Ondraszka
Pływalnia „Troclik” , ul. Sosnkowskiego 14,
godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów
godz. 14.30 – zakończenie

II Liga piłki siatkowej mężczyzn: BBTS II Bielsko-Biała –  UMKS Kęczanin Kęty
Hala sportowa, ul. Widok 12,
godz. 17.00  
* Termin może ulec zmianie

I Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21,
godz. 18.00

29.10.2017 r. (niedziela)

III Grand Prix Bielska-Białej w Tenisie Stołowym  kat. open i weterani
Hala sportowa, ul. Bratków 16,
godz. 9.00

IV Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Drzewiarz Jasienica
Stadion piłkarski, Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 145,
godz. 14.00

Bielska Liga Koszykówki
Hala sportowa, ul. Bratków 16,
od godz. 17.00 do godz. 21.30

Ekstraklasa Futsalu: Rekord Bielsko-Biała – FC Toruń
Hala sportowa, ul. Startowa 13,
godz. 18.00
* Termin może ulec zmianie

30.10.2017 r. (poniedziałek)

Amatorska Liga Siatkówki
Hala sportowa, ul. Widok 12,
od godz. 19.00  do godz. 22.00