SiTBB - System informacji turystycznej Bielska-Białej i powiatu bielskiego
 
Wybierz gminę:
pn
wt
śr
cz
pt
so
nd
 
 
 
 
 
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Rozrywka Imprezy sportowe

Wszystkie gminy
Kalendarz imprez sportowo - rekreacyjnych czerwiec 2019

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWO-REKREACYJNYCH

Czerwiec 2019 r.

(stan na 05.06.2019 r.)


6.06.2019 r. (czwartek)


  • Finał miejski zawodów z cyklu „Lekkoatletyczne czwartki”

Stadion lekkoatletyczny, ul. Jaworzańska 120,

godz. 15.00 - odprawa techniczna, godz. 15.30 - rozpoczęcie zawodów


8.06.2019 r. (sobota)


  • Sportowa Sobota dla całej Rodziny

obiekt Luce Arena, ul. Legionów 26/28

godz. 9.00


  • XVIII Międzynarodowy mityng lekkoatletyczny „BeskidianAthletic”

Stadion lekkoatletyczny, ul. Jaworzańska 120,

godz. 10.00 dzieci i młodzicy

godz. 15.00 juniorzy młodsi i juniorzy


  • IV Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Unia Racibórz

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

godz. 12.30


  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

od godz. 13.40 do godz. 16.40


  • Piłka Nożna I Liga Kobiet: BTS Rekord – Rysy Bukowina Tatrzańska

Boisko piłkarskie - sztuczna płyta, ul. Startowa 13,

godz. 15.00


  • III Liga piłki nożnej: Rekord Bielsko-Biała – Pniówek 74 Pawłowice

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

godz. 17.00


  • Mecz Turnieju Finałowego Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019:
    Mecz ćwierćfinałowy Korea Południowa - Senegal

Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21,

godz. 20.30


9.06.2019 r. (niedziela)


  • XV Hałcnowski Otwarty Turniej Szachowy Wiosna – 2019

Szkoła Podstawowa nr 28, Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 343

godz. 10.00


  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

od godz. 12.00 do godz. 18.30


  • Bielska Liga Okręgowa: BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Błyskawica Drogomyśl

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

godz. 13.00


11.06.2019 r. (wtorek)


  • Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w pływaniu dla uczniów klas podstawowych
    i gimnazjalnych

Pływalnia „Start”, ul. Startowa 36,

od godz. 9.00 do godz. 13.00


15.06.2019 r. (sobota)


  • III Mistrzostwa Śląska Niesłyszących w Bowlingu

Galeria „Chacharnia” Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83a

godz. 10.00


  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

od godz. 11.15 do godz. 20.30


  • XIII edycja turnieju mini piłki nożnej „Przedszkoliada wiosna 2019”

Stadion piłkarski, ul. Młyńska 52 b,

godz. 11.00 - weryfikacja drużyn

godz. 11.45 - odprawa techniczna

godz. 12.00 - uroczyste otwarcie turnieju

ok. godz. 16.00 – zakończenie


15-16.06.2019 r. (sobota-niedziela)


  • XL Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej

Ośrodek Żeglarski Tresna, Żywiec, ul. Krakowska 141,

sobota: godz. 8.00 - otwarcie I dnia regat,

godz. 10.30 -do godz. 16.00 – biegi regatowe,

godz. 17.00 Ognisko Żeglarskie

niedziela: godz. 10.00 - otwarcie II dnia regat,

     od godz. 10.30 do godz. 13.00 – biegi regatowe,

godz. 14.00 uroczyste zakończenie





16.06.2019 r. (niedziela)


  • Junior Bike Cup Enduro Bielsko-Biała

Teren Bielskiego Kompleksu „Enduro Trails”

godz. 8.00 – start zawodów  tor Pump Track - Błonia ul. Pocztowa 32 godz.17.00 - zakończenie zawodów – tor Pump Track - Błonia ul. Pocztowa 32

  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

od godz. 9.20 do godz. 19.30


  • III Międzynarodowy Turniej piłkarski im. dr Sławomira Wojtulewskiego

Stadion piłkarski w Wapienicy, ul. Jaworzańska 120

od godz. 10.00


  • Bielska Liga Okręgowa: BTS Rekord II Bielsko-Biała – RKS Cukrownik Chybie

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

godz. 17.00


20.06.2019 r. (czwartek)


  • Bielska Liga Okręgowa: BKS Stal Bielsko-Biała – KS Bestwinka

Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b,

godz. 15.00 * termin może ulec zmianie


  • Bielska Liga Okręgowa: BTS Rekord II Bielsko-Biała – RKS Cukrownik Chybie

Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,

godz. 15.00


22.06.2019 r. (sobota)


  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

od godz. 11.20 do godz. 16.30


23.06.2019 r. (niedziela)


  • Bielska Liga Koszykówki

Hala sportowa, ul. Bratków 16,

od godz. 11.20 do godz. 18.30


29.06.2019 r. (sobota)

  • Gala Sportów Walki – Federacji Celtic Gladiator

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26,

godz. 18.00